Sakarya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Poyrazlar Gölü - Doğaya Sür Etkinliği 07 Kasım 2015 Bisiklet Turu

Müdürlüğümüz, Sakarya Gençlik Merkezleri ve Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği'nin ortaklaşa düzenlediği Doğaya Sür etkinliğinde bisiklet severlerin rotasında Poyrazlar gölü vardı.

Bisiklet vasıtasıyla yeni dostluklar kurmak için bir araya gelen Doğaya Sür ekibi doğanın muhteşem manzarası eşliğinde spor yaparak hayatlarına yeni bir nefes katmayı amaçlamaktadır.

Kent Park'ta 10.30'da toplanan bisiklet severler Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği Başkanı Şefik Akar'ın güvenli bisiklet sürüş teknikleri ile ilgili bilgilendirmesinin ardından emniyet ekiplerinin eşliğiyle çevre yolu üzerinden Poyrazlar gölüne doğru yol aldılar.

Keyifli bir sürüş ardından Poyrazlar'a ulaşan ''Doğaya Sür'' ekibi Sakarya Gençlik Merkezleri ve Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği faaliyetleri hakkında bilgilendirildi.Göl kıyısında eğlenceli vakit geçiren Doğaya Sür ekibi iki saatlik dinlenme sonrasında dönüş yoluna koyuldu.

Sakarya Gençlik Merkezi ve Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği olarak bu muhteşem etkinliğe katılan tüm bisiklet severlere ve yol güvenliğini sağlayan sporcu dostu emniyet ve jandarma ekiplerine teşekkür ederiz